• +90 (342) 317 16 51 & +90 (342) 317 16 52

Eğitim Politikamız

 

Gaziantep Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu olarak her eğitim-öğretim yılına öğrenci merkezli, yapılandırmacı ve yaşam temelli bir İngilizce eğitimi sürdürmek üzere tecrübeli, donanımlı ve yeniliklere açık bir akademik kadroyla başlıyoruz.

Öğrencilerimizin kendilerini rahatça ifade edebilecekleri, yaratıcı ödev ve projeler yapabilecekleri ve destek görebildikleri bir öğrenme ortamı oluşturarak geleceğe umutla bakan ve dil becerisi olarak kendini geliştirmiş bir nesil yetiştirmek amacıyla kendimizi sürekli gözden geçiriyor ve yenilemeye çalışıyoruz.

Karar alma süreçlerinin aşamalarında tüm iç ve dış paydaşlarımıza görüş danışarak mümkün olan en iyi öğretme modelini ortaya koymaya çalışıyoruz. Herkesin görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etmesi üzerine kurguladığımız sistemimiz sayesinde kendine güvenen, eleştirel düşünebilen, takım çalışması yapabilen, farklılıkların uyumunu ortaya koyabilen, İngilizce seviyesi olarak başkalarına ihtiyaç duymadan iletişim kurabilen öğrenciler yetiştirmek ve onları tüm bu olumlu özellikleriyle fakültelerine uğurlamak öncelikli hedefimizdir.